YÜKSEK GELİRLE KENDİ EVİNDE ÇALIŞACAK GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRLERİ ARANMAKTA!!!
Sizde Eviniz'de oturarak internet başında para kazanmak istiyorsanuz doğru yerdesiniz.
Websitemiz'de görüntülü sohbet ederek, iletişim becerisine sahip, düzeyli, sosyal yönü kuvvetli olan bakımlı bayan arkadaşlar arıyoruz.
Evinizde boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirin
Yüz gösterme zorunluğu kesinlikle yok ve aranmamakta'dır.Yüzünüzü göstermek yada göstermemek tamamen size kalmış!
Sohbet memnuniyetsizliğinizde banlama hakkına sahipsiniz. Sitemizde çalışmak için internetiniz ve web kameranızın olması yeterli. Sitemiz'de çalışarak Aylık ortalama 4.500-6000 TL arası ek gelir edinebilirsiniz.
PART TIME veya FULL TIME olarak çalışabilirsiniz. Çalışma saatlerini kendiniz belirleyin.Ücretlendirme saat bazlıdır ve online olduğunuz süreyi anlık panelinizden görebilirsiniz ve kazancınızı takip edebilirsiniz. Kazancınızı her Hafta düzenli olarak sizin dilediğiniz hesaba Havale edilir. Sitemiz'de iki çeşit odamız mevcuttur biri genel oda diğeri özel odadır.
GENEL ODA NEDİR- Genel oda sizin seçtiğiniz bir rumuz ve özel şifre ile giriş yaptıktan sonra herkesle aynı anda görüşme yaptığınız yerdir. Burda bir çok üye ile aynı anda sohbet edebilir biribirinizle tanışabilirsiniz.
ÖZEL ODA NEDİR- Özel oda ise siz genel odada sohbet ederken konuştuğunuz üyelerin içlerinden biri sizinle başbaşa sohbet etmek isterse sizi özel odaya davet ederek bire bir görüşme yaptığınız yerdir.Bu oda tamamen sizin kontrolünüz altındadır.
Kazanç Sistemi ve Ortalama Kazanç:
Genel oda: 1 TL(saat ücreti) Özel Oda: 30 TL(saat ücreti) Diyelim ki günde 5 saat özel odada 2 saat genel odada bulunduz 5 saat X 30TL= 150 TL (Özel ODA) 2 saat * 1 TL= 2 TL (GENEL ODA) GÜNLÜK= 157 TL HAFTALIK= 1099 TL AYLIK= 4.396 TL KAZANABİLİRSİNİZ VERDİĞİMİZ ÖRNEKTEN DAHA FAZLA KAZANAN ONLARCA OPERATORUMUZ MEVCUT SİZDE OTURDUGUNUZ YERDEN KAZANABİLİRSİNİZ.

Her türlü soru ve sorunlarınız ve daha detaylı bilgi almak için hiç çekinmeden bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.mail adresimizden bize ulaşıp çalışmaya başlayabilirsiniz
Skype:ekgelir2015 veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. WhtasApp- +90 537 748 91 98

HEMEN BAGLAN- T I K L A